APIE MUS

Jauni, veržlūs, patyrę ir kupini idėjų – tokia yra Cleankick komanda, susibūrusi tam, kad pasiūlytų aukščiausios kokybės, operatyvias ir klientų puikiai vertinamas valymo paslaugas. Mūsų darbų spektras – ypač platus: pradedant nuo automobilio, namų, baldų švaros iki spindinčių didelių plotų patalpų, fasadų, net aukščiausių dangoraižių langų bei vitrinų. Naudojame visame pasaulyje žinomas, patikimas priemones bei kokybiškiausią valymo įrangą.

Užtenka užpildyti kliento anketą, paskambinti ar parašyti el. paštu, ir mes pasiūlysime Jums geriausią preciziškos švaros sprendimą ten, kur jums to reikia.

NAUDOJAMA ĮRANGA IR PRIEMONĖS

Tam, kad savo klientui galėtume užtikrinti geriausią švaros rezultatą, naudojame visame pasaulyje žinomą, patikimą ir patikrintą įrangą bei priemones.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Margarita

Išbandžiau Cleankick paslaugą ir mūsų miegamojo čiužinys liko mūsų namuose, nes po giluminio valymo nebeliko nei žymės, kad metus laiko ant jo miegojome net keturiese – su kūdikiu ir kate 😊

Tomas

Man patinka, kai žinau, už ką sumokėjau pinigus. Po namo statybų pasamdžiau Clenkick išvalyti patalpas. Paslauga likau 100 proc. patenkintas – viskas buvo išvalyta be priekaištų ir labai greitai. Kitur nebeieškosiu, rekomenduoju visiems

Vilmantas

Vaikas jau dvejus metus kenčia nuo alergijos namų dulkėms. Be vaistų išsiversti praktiškai neįmanoma net atsisakius visų užuolaidų ir kilimų. Bet situacija labai pagerėjo išbandžius čiužinio ir minkštų baldų valymą garais.

MB „PAULVINTA“

Adresas: Atgimimo g. 24 Kalnalaukio k. Širvintų r. LT-19122
Tel.: +370 630 59 333; +370 638 03 333
El. paštas: [email protected]
Įmonės kodas: 305565355
Sekite mus Facebook tinkle

f_logo_RGB-Hex-Blue_512 Clean Kick Professional


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.